

Керамічна плитка Декор Formella Rame Mix 26.7x32 Living Rock Naxos з колекції Living Rock Naxos виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Formella Rame Mix 26.7x32 Living Rock Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26.7см і довжина плитки дорівнює 32см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Декор Formella Rame Mix 26.7x32 Living Rock Naxos з колекції Living Rock Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Декор Формелєй Рейм Мікс 26.7x32 Лівінг Рок Нексос з колекції Лівінг Рок Нексос", на неправильно прочитаном як "Декор Формелла Раме Мікс 26.7x32 Лівінг Роск Наксос з колекції Лівінг Роск Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 26.7 × 32 см |
| Вага | 21.058 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Living Rock Naxos |
| Колекція | Living Rock |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.0478 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2 шт / 2.4 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 107349 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Декор Formella Rame Mix 26.7x32 Living Rock Naxos з колекції Living Rock Naxos