

Керамічна плитка Декор Flower Ivory Coral Decoro 11.5x38 Chroma Marazzi з колекції Chroma Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Flower Ivory Coral Decoro 11.5x38 Chroma Marazzi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 11.5см і довжина плитки дорівнює 38см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Декор Flower Ivory Coral Decoro 11.5x38 Chroma Marazzi з колекції Chroma Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Декор Флоуве Айворі Корел Декоро 11.5x38 Чромєй Мареззі з колекції Чромєй Мареззі", на неправильно прочитаном як "Декор Фловер Іворі Корал Декоро 11.5x38 Чрома Мараззі з колекції Чрома Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 11.5 × 38 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Chroma Marazzi |
| Колекція | Chroma |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.4 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 9.24 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | M07L |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(20,20,88) HEX: #e0c2b4 RGB: 224, 194, 180 | RAL Design: 050 80 10 Pale Sienna (Бліда Сієна)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5175 5175 | |
| hsv(20,21,82) HEX: #d1b4a5 RGB: 209, 180, 165 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 | |
| hsv(20,25,71) HEX: #b59788 RGB: 181, 151, 136 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Декор Flower Ivory Coral Decoro 11.5x38 Chroma Marazzi з колекції Chroma Marazzi