Декор Fleur De Lis Burgundy 15.2x30.4 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style
Original Style
Керамічна плитка Декор Fleur De Lis Burgundy 15.2x30.4 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Fleur De Lis Burgundy 15.2x30.4 Artworks Colonial White Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.2см і довжина плитки дорівнює 30.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Декор Fleur De Lis Burgundy 15.2x30.4 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Декор Флур Д Ліс Бєргані 15.2x30.4 Артворкс Колонайял Віт Орігінел Стйл з колекції Артворкс Колонайял Віт Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Декор Флеур Де Ліс Бургунді 15.2x30.4 Артворкс Колоніал Вхіте Орігінал Стюле з колекції Артворкс Колоніал Вхіте Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15.2 × 30.4 см |
| Вага | 26 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Colonial White Original Style |
| Колекція | Artworks Colonial White |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.03 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 0.63 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | F9036B |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Декор Fleur De Lis Burgundy 15.2x30.4 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style