Декор Fish Frieze William De Morgan 10.5x10.5 Classic Winchester з колекції Classic Winchester
Winchester
Керамічна плитка Декор Fish Frieze William De Morgan 10.5x10.5 Classic Winchester з колекції Classic Winchester виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Fish Frieze William De Morgan 10.5x10.5 Classic Winchester найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10.5см і довжина плитки дорівнює 10.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Декор Fish Frieze William De Morgan 10.5x10.5 Classic Winchester з колекції Classic Winchester може бути прочитано англійською мовою як "Декор Фіш Фра'єз Вілайям Д Морген 10.5x10.5 Клесшік Вінчестар з колекції Клесшік Вінчестар", на неправильно прочитаном як "Декор Фіш Фріезе Вілліам Де Морган 10.5x10.5 Классіс Вінчестер з колекції Классіс Вінчестер". Виробник цієї плитки Winchester може бути помилково написаний як Winchester, Вінчестар, Вінчестер і навіть як Цштсруіеук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10.5 × 10.5 см |
| Вага | 8.8 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Winchester |
| Серія | Classic Winchester |
| Колекція | Classic |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.456 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 3.84 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | W.HP1260 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(240,43,41) HEX: #3c3c69 RGB: 60, 60, 105 | RAL Design: 290 30 25 Gloomy Blue (Синє затемнення)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 534 534 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(260,50,35) HEX: #3c2d59 RGB: 60, 45, 89 | RAL Design: 310 20 30 Powerful Violet (Потужний Фіолетовий)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 5265 5265 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(240,38,47) HEX: #4a4a78 RGB: 74, 74, 120 | RAL Design: 290 40 25 Dusk Mauve (Лілові Сутінки)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 7456 7456 | |
| hsv(240,33,53) HEX: #5b5b87 RGB: 91, 91, 135 | RAL Design: 290 40 25 Dusk Mauve (Лілові Сутінки)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Декор Fish Frieze William De Morgan 10.5x10.5 Classic Winchester з колекції Classic Winchester