Декор Evolve Dec Warm Mat Rect 40x120 Nobile STN з колекції Nobile STN
STN

Керамічна плитка Декор Evolve Dec Warm Mat Rect 40x120 Nobile STN з колекції Nobile STN виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Evolve Dec Warm Mat Rect 40x120 Nobile STN найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Декор Evolve Dec Warm Mat Rect 40x120 Nobile STN з колекції Nobile STN може бути прочитано англійською мовою як "Декор Іволв Дек Орм Мет Рект 40x120 Нобіл Стн з колекції Нобіл Стн", на неправильно прочитаном як "Декор Еволве Дес Варм Мат Рест 40x120 Нобіле Стн з колекції Нобіле Стн". Виробник цієї плитки STN може бути помилково написаний як STN, Стн, Стн і навіть як ІЕТ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 27 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | STN |
| Серія | Nobile STN |
| Колекція | Nobile |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 3 шт / 27 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий бежевий коричнево-сірий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Evolve Dec Warm Mat Rect 40x120 Nobile STN з колекції Nobile STN