Декор Dk12Bu 60x120 Conkreta And Mukka La Faenza з колекції Conkreta And Mukka La Faenza
Знято з виробництва


Керамічна плитка Декор Dk12Bu 60x120 Conkreta And Mukka La Faenza з колекції Conkreta And Mukka La Faenza виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Dk12Bu 60x120 Conkreta And Mukka La Faenza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Декор Dk12Bu 60x120 Conkreta And Mukka La Faenza з колекції Conkreta And Mukka La Faenza може бути прочитано англійською мовою як "Декор Dk12Bu 60x120 Канкретєй Енд М'юккєй Лєй Фіензєй з колекції Канкретєй Енд М'юккєй Лєй Фіензєй", на неправильно прочитаном як "Декор Dk12Bu 60x120 Конкрета Анд Мукка Ла Фаенза з колекції Конкрета Анд Мукка Ла Фаенза". Виробник цієї плитки La Faenza може бути помилково написаний як Lafaenza, La Faenz, Лєй Фіензєй, Ла Фаенза і навіть як Дф Афутяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 43.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | La Faenza |
| Серія | Conkreta And Mukka La Faenza |
| Колекція | Conkreta And Mukka |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.96 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2 шт / 35.4 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MUKKA DK 12BU |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Dk12Bu 60x120 Conkreta And Mukka La Faenza з колекції Conkreta And Mukka La Faenza