

Керамічна плитка Декор Dg1 60x60 Koshi Imola з колекції Koshi Imola виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Dg1 60x60 Koshi Imola найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Декор Dg1 60x60 Koshi Imola з колекції Koshi Imola може бути прочитано англійською мовою як "Декор Dg1 60x60 Коші Аймолєй з колекції Коші Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Декор Dg1 60x60 Коші Імола з колекції Коші Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 56.32 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Koshi Imola |
| Колекція | Koshi |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.56 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 2 шт / 16.6 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | KOSHI DG1 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор Dg1 60x60 Koshi Imola з колекції Koshi Imola