

Керамічна плитка Декор Decoro Rose Silver 120x270 Hyper Flaviker з колекції Hyper Flaviker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decoro Rose Silver 120x270 Hyper Flaviker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 270см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 535. |
Декор Decoro Rose Silver 120x270 Hyper Flaviker з колекції Hyper Flaviker може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декоро Роз Сілвар 120x270 Хйпар Флевікар з колекції Хйпар Флевікар", на неправильно прочитаном як "Декор Декоро Росе Сілвер 120x270 Хюпер Флавікер з колекції Хюпер Флавікер". Виробник цієї плитки Flaviker може бути помилково написаний як Flaviker, Флевікар, Флавікер і навіть як Адфмшлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 270 см |
| Вага | 32.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Flaviker |
| Серія | Hyper Flaviker |
| Колекція | Hyper |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.4161 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 56.7 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF60003190 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,18,65) HEX: #a6a688 RGB: 166, 166, 136 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7034 Жовто-сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(9,64,65) HEX: #a64c3c RGB: 166, 76, 60 | RAL Design: 030 40 50 Hibiscus Red (Червоний Гібіскус)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 7524 7524 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Декор Decoro Rose Silver 120x270 Hyper Flaviker з колекції Hyper Flaviker