

Керамічна плитка Декор Decoro Grigio Antracite 40x120 Materika Marazzi з колекції Materika Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decoro Grigio Antracite 40x120 Materika Marazzi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7038 Агатовий сірий Pantone 536. |
Декор Decoro Grigio Antracite 40x120 Materika Marazzi з колекції Materika Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декоро Грігє Ентресіт 40x120 Мейтарікєй Мареззі з колекції Мейтарікєй Мареззі", на неправильно прочитаном як "Декор Декоро Грігіо Антракіте 40x120 Матеріка Мараззі з колекції Матеріка Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 30.58 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Materika Marazzi |
| Колекція | Materika |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.88 м.кв. / 6 шт / 30.58 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MMJY |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор Decoro Grigio Antracite 40x120 Materika Marazzi з колекції Materika Marazzi