Декор Decoro Filigrane Calacatta Gold Extra 100x300 Slimtech Timeless Marble Lea Ceramiche з колекції Slimtech Timeless Marble Lea Ceramiche
Lea Ceramiche

Керамічна плитка Декор Decoro Filigrane Calacatta Gold Extra 100x300 Slimtech Timeless Marble Lea Ceramiche з колекції Slimtech Timeless Marble Lea Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decoro Filigrane Calacatta Gold Extra 100x300 Slimtech Timeless Marble Lea Ceramiche найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 300см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Декор Decoro Filigrane Calacatta Gold Extra 100x300 Slimtech Timeless Marble Lea Ceramiche з колекції Slimtech Timeless Marble Lea Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декоро Філігрейн Колекеттєй Гоулд Ікстрєй 100x300 Слімтеч Тімелес Марбл Леей Сареміч з колекції Слімтеч Тімелес Марбл Леей Сареміч", на неправильно прочитаном як "Декор Декоро Філігране Калакатта Голд Екстра 100x300 Слімтеч Тімелесс Марбле Леа Кераміче з колекції Слімтеч Тімелесс Марбле Леа Кераміче". Виробник цієї плитки Lea Ceramiche може бути помилково написаний як Leaceramiche, Lea Ceramich, Леей Сареміч, Леа Кераміче і навіть як Дуф Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 100 × 300 см |
| Вага | 34.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Lea Ceramiche |
| Серія | Slimtech Timeless Marble Lea Ceramiche |
| Колекція | Slimtech Timeless Marble |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3 м.кв. |
| Товщина | 5.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 3 м.кв. / 1 шт / 34.5 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | LSATM64 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Decoro Filigrane Calacatta Gold Extra 100x300 Slimtech Timeless Marble Lea Ceramiche з колекції Slimtech Timeless Marble Lea Ceramiche