

Керамічна плитка Декор Decor Walnut Fondi 20x120 Antique Cerdomus з колекції Antique Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decor Walnut Fondi 20x120 Antique Cerdomus найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8011 Горіхово-коричневий Pantone 7518. |
Декор Decor Walnut Fondi 20x120 Antique Cerdomus з колекції Antique Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декор Олнат Фані 20x120 Ентік Сардомас з колекції Ентік Сардомас", на неправильно прочитаном як "Декор Декор Валнут Фонді 20x120 Антікьуе Кердомус з колекції Антікьуе Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Antique Cerdomus |
| Колекція | Antique |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.94 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.94 м.кв. / 4 шт / 21 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 73006 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор Decor Walnut Fondi 20x120 Antique Cerdomus з колекції Antique Cerdomus