Декор Decor Tripoli Cobalto 10x30 Milano Absolut Keramika з колекції Milano Absolut Keramika
Знято з виробництва


Керамічна плитка Декор Decor Tripoli Cobalto 10x30 Milano Absolut Keramika з колекції Milano Absolut Keramika виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decor Tripoli Cobalto 10x30 Milano Absolut Keramika найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7013 Коричнево-сірий Pantone 445. |
Декор Decor Tripoli Cobalto 10x30 Milano Absolut Keramika з колекції Milano Absolut Keramika може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декор Тріполі Коболто 10x30 Мілейно Ебсолат Каремікєй з колекції Мілейно Ебсолат Каремікєй", на неправильно прочитаном як "Декор Декор Тріполі Кобалто 10x30 Мілано Абсолут Кераміка з колекції Мілано Абсолут Кераміка". Виробник цієї плитки Absolut Keramika може бути помилково написаний як Absolutkeramika, Absolut Keramik, Ебсолат Каремікєй, Абсолут Кераміка і навіть як Фиіщдге Лукфьшлф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 41.76 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Absolut Keramika |
| Серія | Milano Absolut Keramika |
| Колекція | Milano |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 22 шт / 9.6 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ABS1250 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,40,29) HEX: #2c2c4a RGB: 44, 44, 74 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 533 533 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








3 reviews for Декор Decor Tripoli Cobalto 10x30 Milano Absolut Keramika з колекції Milano Absolut Keramika