Декор Decor Savage Flowers Berenjena 02 15x45 Aure Absolut Keramika з колекції Aure Absolut Keramika
Знято з виробництва


Керамічна плитка Декор Decor Savage Flowers Berenjena 02 15x45 Aure Absolut Keramika з колекції Aure Absolut Keramika виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decor Savage Flowers Berenjena 02 15x45 Aure Absolut Keramika найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Декор Decor Savage Flowers Berenjena 02 15x45 Aure Absolut Keramika з колекції Aure Absolut Keramika може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декор Севейдж Флоувес Барендженєй 02 15x45 Еер Ебсолат Каремікєй з колекції Еер Ебсолат Каремікєй", на неправильно прочитаном як "Декор Декор Саваге Фловерс Беренджена 02 15x45 Ауре Абсолут Кераміка з колекції Ауре Абсолут Кераміка". Виробник цієї плитки Absolut Keramika може бути помилково написаний як Absolutkeramika, Absolut Keramik, Ебсолат Каремікєй, Абсолут Кераміка і навіть як Фиіщдге Лукфьшлф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 45 см |
| Вага | 74.24 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Absolut Keramika |
| Серія | Aure Absolut Keramika |
| Колекція | Aure |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 5.12 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 7.08 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 81006 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Декор Decor Savage Flowers Berenjena 02 15x45 Aure Absolut Keramika з колекції Aure Absolut Keramika