Декор Decor Luxor Mix Perla 31.6x63.2 Nairobi Benadresa з колекції Nairobi Benadresa
Benadresa

Керамічна плитка Декор Decor Luxor Mix Perla 31.6x63.2 Nairobi Benadresa з колекції Nairobi Benadresa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decor Luxor Mix Perla 31.6x63.2 Nairobi Benadresa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 63.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Декор Decor Luxor Mix Perla 31.6x63.2 Nairobi Benadresa з колекції Nairobi Benadresa може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декор Л'юксор Мікс Парлєй 31.6x63.2 Нейробі Бенедрезєй з колекції Нейробі Бенедрезєй", на неправильно прочитаном як "Декор Декор Луксор Мікс Перла 31.6x63.2 Наіробі Бенадреса з колекції Наіробі Бенадреса". Виробник цієї плитки Benadresa може бути помилково написаний як Benadresa, Benadres, Бенедрезєй, Бенадреса і навіть як Иутфвкуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 63.2 см |
| Вага | 26 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Benadresa |
| Серія | Nairobi Benadresa |
| Колекція | Nairobi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.4 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.4 м.кв. / 7 шт / 26 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 10890003 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







3 reviews for Декор Decor Luxor Mix Perla 31.6x63.2 Nairobi Benadresa з колекції Nairobi Benadresa