Декор Decor Luxor Mix Marfil 31.6x63.2 Nairobi Benadresa з колекції Nairobi Benadresa
Benadresa

Керамічна плитка Декор Decor Luxor Mix Marfil 31.6x63.2 Nairobi Benadresa з колекції Nairobi Benadresa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decor Luxor Mix Marfil 31.6x63.2 Nairobi Benadresa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 63.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор Decor Luxor Mix Marfil 31.6x63.2 Nairobi Benadresa з колекції Nairobi Benadresa може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декор Л'юксор Мікс Марфіл 31.6x63.2 Нейробі Бенедрезєй з колекції Нейробі Бенедрезєй", на неправильно прочитаном як "Декор Декор Луксор Мікс Марфіл 31.6x63.2 Наіробі Бенадреса з колекції Наіробі Бенадреса". Виробник цієї плитки Benadresa може бути помилково написаний як Benadresa, Benadres, Бенедрезєй, Бенадреса і навіть як Иутфвкуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 63.2 см |
| Вага | 26 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Benadresa |
| Серія | Nairobi Benadresa |
| Колекція | Nairobi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.4 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.4 м.кв. / 7 шт / 26 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | NDLUX |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Декор Decor Luxor Mix Marfil 31.6x63.2 Nairobi Benadresa з колекції Nairobi Benadresa