Декор Decor Dark 30x120 Oxidart Sant Agostino з колекції Oxidart Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Декор Decor Dark 30x120 Oxidart Sant Agostino з колекції Oxidart Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decor Dark 30x120 Oxidart Sant Agostino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6014 Жовто-оливковий Pantone 446. |
Декор Decor Dark 30x120 Oxidart Sant Agostino з колекції Oxidart Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декор Дарк 30x120 Оксідарт Сент Егостіно з колекції Оксідарт Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Декор Декор Дарк 30x120 Оксідарт Сант Агостіно з колекції Оксідарт Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Oxidart Sant Agostino |
| Колекція | Oxidart |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 2 шт / 33 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CSAOXDDK30 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор Decor Dark 30x120 Oxidart Sant Agostino з колекції Oxidart Sant Agostino