

Керамічна плитка Декор Dec Gold Anna Steam Cherry 29.6x29.6 Steam Work Ascot з колекції Steam Work Ascot виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Dec Gold Anna Steam Cherry 29.6x29.6 Steam Work Ascot найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.6см і довжина плитки дорівнює 29.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8007 Олень коричневий Pantone 7532. |
Декор Dec Gold Anna Steam Cherry 29.6x29.6 Steam Work Ascot з колекції Steam Work Ascot може бути прочитано англійською мовою як "Декор Дек Гоулд Еннєй Стеейм Чаррі 29.6x29.6 Стеейм Ворк Ескот з колекції Стеейм Ворк Ескот", на неправильно прочитаном як "Декор Дес Голд Анна Стеам Черрі 29.6x29.6 Стеам Ворк Ассот з колекції Стеам Ворк Ассот". Виробник цієї плитки Ascot може бути помилково написаний як Ascot, Ескот, Ассот і навіть як Фісще, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.6 × 29.6 см |
| Вага | 45 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ascot |
| Серія | Steam Work Ascot |
| Колекція | Steam Work |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.8 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 8 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | SWKAD55 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,57,41) HEX: #694b2d RGB: 105, 75, 45 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(36,56,53) HEX: #87693b RGB: 135, 105, 59 | RAL Design: 080 50 30 Chili Green (Зелений Чилі)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 872 872 | |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(20,60,29) HEX: #4a2c1e RGB: 74, 44, 30 | RAL Design: 050 20 16 Night Brown (Коричнева Ніч)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 476 476 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор Dec Gold Anna Steam Cherry 29.6x29.6 Steam Work Ascot з колекції Steam Work Ascot