Декор Darks 20x20 Versailles Hermitage Mainzu з колекції Versailles Hermitage Mainzu
Знято з виробництва


Керамічна плитка Декор Darks 20x20 Versailles Hermitage Mainzu з колекції Versailles Hermitage Mainzu виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Darks 20x20 Versailles Hermitage Mainzu найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Декор Darks 20x20 Versailles Hermitage Mainzu з колекції Versailles Hermitage Mainzu може бути прочитано англійською мовою як "Декор Даркс 20x20 Варсейлс Хармітейдж Мейнза з колекції Варсейлс Хармітейдж Мейнза", на неправильно прочитаном як "Декор Даркс 20x20 Версаіллес Хермітаге Маінзу з колекції Версаіллес Хермітаге Маінзу". Виробник цієї плитки Mainzu може бути помилково написаний як Mainzu, Mainz, Мейнза, Маінзу і навіть як Ьфштяг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 18.91 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mainzu |
| Серія | Versailles Hermitage Mainzu |
| Колекція | Versailles Hermitage |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 25 шт / 18.91 кг |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Darks 20x20 Versailles Hermitage Mainzu з колекції Versailles Hermitage Mainzu