

Керамічна плитка Декор Crema Relieve 33.3x80 8200 Porcelanite Dos з колекції 8200 Porcelanite Dos виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Crema Relieve 33.3x80 8200 Porcelanite Dos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор Crema Relieve 33.3x80 8200 Porcelanite Dos з колекції 8200 Porcelanite Dos може бути прочитано англійською мовою як "Декор Кремєй Рела'єв 33.3x80 8200 Порселеніт Дос з колекції 8200 Порселеніт Дос", на неправильно прочитаном як "Декор Срема Реліеве 33.3x80 8200 Поркеланіте Дос з колекції 8200 Поркеланіте Дос". Виробник цієї плитки Porcelanite Dos може бути помилково написаний як Porcelanitedos, Порселеніт Дос, Поркеланіте Дос і навіть як Зщксудфтшеу Вщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33.3 × 80 см |
| Вага | 27.3 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanite Dos |
| Серія | 8200 Porcelanite Dos |
| Колекція | 8200 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.598 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.598 м.кв. / 6 шт / 27.3 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 48882000300105 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор Crema Relieve 33.3x80 8200 Porcelanite Dos з колекції 8200 Porcelanite Dos