

Керамічна плитка Декор Cotton Decoro Lux Rett 40x120 Fabric Marazzi з колекції Fabric Marazzi виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Cotton Decoro Lux Rett 40x120 Fabric Marazzi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Декор Cotton Decoro Lux Rett 40x120 Fabric Marazzi з колекції Fabric Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Декор Коттон Декоро Л'юкс Ретт 40x120 Фебрік Мареззі з колекції Фебрік Мареззі", на неправильно прочитаном як "Декор Коттон Декоро Лукс Ретт 40x120 Фабріс Мараззі з колекції Фабріс Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 23.33 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Fabric Marazzi |
| Колекція | Fabric |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.22 м.кв. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 19.7 кг |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | MPDN |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор Cotton Decoro Lux Rett 40x120 Fabric Marazzi з колекції Fabric Marazzi