Декор Cordoba 14x28 Cordoba Granada Nerja Mainzu з колекції Cordoba Granada Nerja Mainzu
Знято з виробництва


Керамічна плитка Декор Cordoba 14x28 Cordoba Granada Nerja Mainzu з колекції Cordoba Granada Nerja Mainzu виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Cordoba 14x28 Cordoba Granada Nerja Mainzu найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 14см і довжина плитки дорівнює 28см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Декор Cordoba 14x28 Cordoba Granada Nerja Mainzu з колекції Cordoba Granada Nerja Mainzu може бути прочитано англійською мовою як "Декор Кордобєй 14x28 Кордобєй Гренедєй Нарджєй Мейнза з колекції Кордобєй Гренедєй Нарджєй Мейнза", на неправильно прочитаном як "Декор Кордоба 14x28 Кордоба Гранада Нерджа Маінзу з колекції Кордоба Гранада Нерджа Маінзу". Виробник цієї плитки Mainzu може бути помилково написаний як Mainzu, Mainz, Мейнза, Маінзу і навіть як Ьфштяг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 14 × 28 см |
| Вага | 13.84 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mainzu |
| Серія | Cordoba Granada Nerja Mainzu |
| Колекція | Cordoba Granada Nerja |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 25 шт / 13.84 кг |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | PT00760 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(240,43,41) HEX: #3c3c69 RGB: 60, 60, 105 | RAL Design: 290 30 25 Gloomy Blue (Синє затемнення)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 534 534 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(240,40,29) HEX: #2c2c4a RGB: 44, 44, 74 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 533 533 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(8,73,65) HEX: #a63d2d RGB: 166, 61, 45 | RAL Design: 040 40 50 Henna Red (Червона Хна)RAL Classic: 3016 Коралово-червонийPantone: 1807 1807 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Декор Cordoba 14x28 Cordoba Granada Nerja Mainzu з колекції Cordoba Granada Nerja Mainzu