

Керамічна плитка Декор Corda Decoro Bassorilievo 80x80 I Tessuti Cerim з колекції I Tessuti Cerim виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Corda Decoro Bassorilievo 80x80 I Tessuti Cerim найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Декор Corda Decoro Bassorilievo 80x80 I Tessuti Cerim з колекції I Tessuti Cerim може бути прочитано англійською мовою як "Декор Кордєй Декоро Бесоріла'єво 80x80 І Тесжуті Сарім з колекції І Тесжуті Сарім", на неправильно прочитаном як "Декор Корда Декоро Бассоріліево 80x80 І Тессуті Керім з колекції І Тессуті Керім". Виробник цієї плитки Cerim може бути помилково написаний як Cerim, Сарім, Керім і навіть як Сукшь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 80 × 80 см |
| Вага | 37.96 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerim |
| Серія | I Tessuti Cerim |
| Колекція | I Tessuti |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.674 м.кв. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 3 шт / 22.36 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 752508 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор Corda Decoro Bassorilievo 80x80 I Tessuti Cerim з колекції I Tessuti Cerim