

Керамічна плитка Декор Chiarenza 1 80x100 Il Bosco Dei Cervi Bardelli з колекції Il Bosco Dei Cervi Bardelli виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Chiarenza 1 80x100 Il Bosco Dei Cervi Bardelli найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор Chiarenza 1 80x100 Il Bosco Dei Cervi Bardelli з колекції Il Bosco Dei Cervi Bardelli може бути прочитано англійською мовою як "Декор Чіарензєй 1 80x100 Іл Боско Дей Сарві Барделі з колекції Іл Боско Дей Сарві Барделі", на неправильно прочитаном як "Декор Чіаренза 1 80x100 Іл Боско Деі Керві Барделлі з колекції Іл Боско Деі Керві Барделлі". Виробник цієї плитки Bardelli може бути помилково написаний як Bardelli, Bardell, Барделі, Барделлі і навіть як Ифквуддш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 80 × 100 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bardelli |
| Серія | Il Bosco dei Cervi Bardelli |
| Колекція | Il Bosco dei Cervi |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 2.26 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | BC00120 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Декор Chiarenza 1 80x100 Il Bosco Dei Cervi Bardelli з колекції Il Bosco Dei Cervi Bardelli