Декор Chateaux Ormeaux On Glen 13x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester
Winchester
Керамічна плитка Декор Chateaux Ormeaux On Glen 13x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Chateaux Ormeaux On Glen 13x13 Residence Winchester найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4001 Червоно-бузковий Pantone 668. |
Декор Chateaux Ormeaux On Glen 13x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester може бути прочитано англійською мовою як "Декор Чєтеокс Ормеокс Он Глен 13x13 Режіденс Вінчестар з колекції Режіденс Вінчестар", на неправильно прочитаном як "Декор Чатеаукс Ормеаукс Он Глен 13x13 Ресіденце Вінчестер з колекції Ресіденце Вінчестер". Виробник цієї плитки Winchester може бути помилково написаний як Winchester, Вінчестар, Вінчестер і навіть як Цштсруіеук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 13 × 13 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Winchester |
| Серія | Residence Winchester |
| Колекція | Residence |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.34 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 2 шт / 0.58 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | W.2816 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(300,20,29) HEX: #4a3b4a RGB: 74, 59, 74 | RAL Design: 320 30 10 Stone Violet (Фіолетовий Камінь)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 668 668 | |
| hsv(300,25,24) HEX: #3d2e3d RGB: 61, 46, 61 | RAL Design: 320 20 10 Obsidian Red (Червоний Обсидіан)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 668 668 | |
| hsv(300,17,35) HEX: #594a59 RGB: 89, 74, 89 | RAL Design: 320 30 10 Stone Violet (Фіолетовий Камінь)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 668 668 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(300,14,41) HEX: #695a69 RGB: 105, 90, 105 | RAL Design: 330 40 10 Patina Violet (Фіолетова Патина)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 668 668 | |
| hsv(210,22,53) HEX: #697887 RGB: 105, 120, 135 | RAL Design: 260 50 10 Cypress Grey Blue (Сіро-Синій Кіпаріс)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(240,13,47) HEX: #686878 RGB: 104, 104, 120 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(300,33,18) HEX: #2e1f2e RGB: 46, 31, 46 | RAL Design: 320 20 10 Obsidian Red (Червоний Обсидіан)RAL Classic: 4007 Пурпурно-фіолетовийPantone: 668 668 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор Chateaux Ormeaux On Glen 13x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester