

Керамічна плитка Декор Carocim Perla 45x45 Novecento Geotiles з колекції Novecento Geotiles виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Carocim Perla 45x45 Novecento Geotiles найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Декор Carocim Perla 45x45 Novecento Geotiles з колекції Novecento Geotiles може бути прочитано англійською мовою як "Декор Каросім Парлєй 45x45 Новесенто Джіотілс з колекції Новесенто Джіотілс", на неправильно прочитаном як "Декор Карокім Перла 45x45 Новекенто Геотілес з колекції Новекенто Геотілес". Виробник цієї плитки Geotiles може бути помилково написаний як Geotiles, Джіотілс, Геотілес і навіть як Пущешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 24.81 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Geotiles |
| Серія | Novecento Geotiles |
| Колекція | Novecento |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.22 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.22 м.кв. / 6 шт / 24.81 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Декор Carocim Perla 45x45 Novecento Geotiles з колекції Novecento Geotiles