

Керамічна плитка Декор Bombay 45x120 Nantes Porcelanosa з колекції Nantes Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Bombay 45x120 Nantes Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7038 Агатовий сірий Pantone 536. |
Декор Bombay 45x120 Nantes Porcelanosa з колекції Nantes Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Декор Бамбей 45x120 Нентс Порселейнозєй з колекції Нентс Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Декор Бомбаі 45x120 Нантес Поркеланоса з колекції Нантес Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 120 см |
| Вага | 28.18 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | Nantes Porcelanosa |
| Колекція | Nantes |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.62 м.кв. |
| Товщина | 10.3 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.62 м.кв. / 3 шт / 28.18 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | P35800891 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Декор Bombay 45x120 Nantes Porcelanosa з колекції Nantes Porcelanosa