Декор Blue Crabapple On Off White 10.5x10.5 Classic Winchester з колекції Classic Winchester
Winchester
Керамічна плитка Декор Blue Crabapple On Off White 10.5x10.5 Classic Winchester з колекції Classic Winchester виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Blue Crabapple On Off White 10.5x10.5 Classic Winchester найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10.5см і довжина плитки дорівнює 10.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Декор Blue Crabapple On Off White 10.5x10.5 Classic Winchester з колекції Classic Winchester може бути прочитано англійською мовою як "Декор Бле Кребеппл Он Офф Віт 10.5x10.5 Клесшік Вінчестар з колекції Клесшік Вінчестар", на неправильно прочитаном як "Декор Блуе Срабаппле Он Офф Вхіте 10.5x10.5 Классіс Вінчестер з колекції Классіс Вінчестер". Виробник цієї плитки Winchester може бути помилково написаний як Winchester, Вінчестар, Вінчестер і навіть як Цштсруіеук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10.5 × 10.5 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Winchester |
| Серія | Classic Winchester |
| Колекція | Classic |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 0.24 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | W.HPLB1031 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(80,27,65) HEX: #97a679 RGB: 151, 166, 121 | RAL Design: 120 70 30 Serpentine Green (Зелений Серпентин)RAL Classic: 6021 Блідно-зеленийPantone: 5565 5565 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Blue Crabapple On Off White 10.5x10.5 Classic Winchester з колекції Classic Winchester