

Керамічна плитка Декор Bezons R Crema 15x15 Seine Vives з колекції Seine Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Bezons R Crema 15x15 Seine Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Декор Bezons R Crema 15x15 Seine Vives з колекції Seine Vives може бути прочитано англійською мовою як "Декор Безанс Р Кремєй 15x15 Сейн Вівс з колекції Сейн Вівс", на неправильно прочитаном як "Декор Безонс Р Срема 15x15 Сеіне Вівес з колекції Сеіне Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 11.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Seine Vives |
| Колекція | Seine |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.72 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 44 шт / 17.82 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор Bezons R Crema 15x15 Seine Vives з колекції Seine Vives