Декор Бежевый Декор 30x60 Repose Villeroy Boch з колекції Repose Villeroy Boch
Villeroy Boch

Керамічна плитка Декор Бежевый Декор 30x60 Repose Villeroy Boch з колекції Repose Villeroy Boch виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Бежевый Декор 30x60 Repose Villeroy Boch найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор Бежевый Декор 30x60 Repose Villeroy Boch з колекції Repose Villeroy Boch може бути прочитано англійською мовою як "Декор Бежевый Декор 30x60 Репоз Віларой Боч з колекції Репоз Віларой Боч", на неправильно прочитаном як "Декор Бежевый Декор 30x60 Репосе Віллероі Боч з колекції Репосе Віллероі Боч". Виробник цієї плитки Villeroy Boch може бути помилково написаний як Villeroyboch, Віларой Боч, Віллероі Боч і навіть як Мшддукщн Ищср, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 19.2 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Villeroy Boch |
| Серія | Repose Villeroy Boch |
| Колекція | Repose |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.12 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 21.7 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 2394ED5M |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Декор Бежевый Декор 30x60 Repose Villeroy Boch з колекції Repose Villeroy Boch