Декор Badajos Primavera 28x50 Extremadura El Mijares з колекції Extremadura El Mijares
El Mijares

Керамічна плитка Декор Badajos Primavera 28x50 Extremadura El Mijares з колекції Extremadura El Mijares виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Badajos Primavera 28x50 Extremadura El Mijares найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор Badajos Primavera 28x50 Extremadura El Mijares з колекції Extremadura El Mijares може бути прочитано англійською мовою як "Декор Бедейджос Прімейварєй 28x50 Ікстремедєрєй Іл Міджарс з колекції Ікстремедєрєй Іл Міджарс", на неправильно прочитаном як "Декор Бададжос Прімавера 28x50 Екстремадура Ел Міджарес з колекції Екстремадура Ел Міджарес". Виробник цієї плитки El Mijares може бути помилково написаний як Elmijares, Іл Міджарс, Ел Міджарес і навіть як Уд Ьшофкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28 × 50 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | El Mijares |
| Серія | Extremadura El Mijares |
| Колекція | Extremadura |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.12 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.12 м.кв. / 8 шт / 17 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | FIE10 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,44,53) HEX: #4c4c87 RGB: 76, 76, 135 | RAL Design: 290 40 30 Rich Violet (Багатий Фіолетовий)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 7456 7456 | |
| hsv(300,7,82) HEX: #d1c2d1 RGB: 209, 194, 209 | RAL Design: 320 80 05 Light Violet (Яскраво-Фіолетовий)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 270 270 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(9,88,47) HEX: #781e0e RGB: 120, 30, 14 | RAL Design: 040 30 40 Corrosion Red (Червона Корозія)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 168 168 | |
| hsv(240,40,59) HEX: #5a5a96 RGB: 90, 90, 150 | RAL Design: 300 40 40 Clematis Blue (Синій Клематіс)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 7456 7456 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Декор Badajos Primavera 28x50 Extremadura El Mijares з колекції Extremadura El Mijares