Декор Badajos Azul 28x50 Extremadura El Mijares з колекції Extremadura El Mijares
El Mijares

Керамічна плитка Декор Badajos Azul 28x50 Extremadura El Mijares з колекції Extremadura El Mijares виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Badajos Azul 28x50 Extremadura El Mijares найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор Badajos Azul 28x50 Extremadura El Mijares з колекції Extremadura El Mijares може бути прочитано англійською мовою як "Декор Бедейджос Езул 28x50 Ікстремедєрєй Іл Міджарс з колекції Ікстремедєрєй Іл Міджарс", на неправильно прочитаном як "Декор Бададжос Азул 28x50 Екстремадура Ел Міджарес з колекції Екстремадура Ел Міджарес". Виробник цієї плитки El Mijares може бути помилково написаний як Elmijares, Іл Міджарс, Ел Міджарес і навіть як Уд Ьшофкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28 × 50 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | El Mijares |
| Серія | Extremadura El Mijares |
| Колекція | Extremadura |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.12 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.12 м.кв. / 8 шт / 17 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | FIE2 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(255,44,53) HEX: #5b4c87 RGB: 91, 76, 135 | RAL Design: 300 40 35 Fine Purple (Благородний Пурпур)RAL Classic: 4005 Синьо-бузковийPantone: 2725 2725 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,7,88) HEX: #d1d1e0 RGB: 209, 209, 224 | RAL Design: 290 80 15 Pale Lilac (Блідо-Ліловий)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 | |
| hsv(240,7,82) HEX: #c2c2d1 RGB: 194, 194, 209 | RAL Design: 290 80 10 Tulip Soft Blue (Блакитний Тюльпан)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 | |
| hsv(240,17,71) HEX: #9696b5 RGB: 150, 150, 181 | RAL Design: 290 60 15 Delicate Violet (Граціозний Фіолетовий)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(260,30,59) HEX: #786996 RGB: 120, 105, 150 | RAL Design: 300 50 25 Tulip Violet (Фіолетовий Тюльпан)RAL Classic: 4011 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-фіолетовийPantone: 272 272 | |
| hsv(240,15,76) HEX: #a5a5c2 RGB: 165, 165, 194 | RAL Design: 290 70 15 Wisteria Light Soft Blue (Світло-Блакитна Гліцинія)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(240,18,65) HEX: #8888a6 RGB: 136, 136, 166 | RAL Design: 290 60 15 Delicate Violet (Граціозний Фіолетовий)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(240,22,53) HEX: #696987 RGB: 105, 105, 135 | RAL Design: 290 50 15 Stormy Mauve (Ліловий Ураган)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Декор Badajos Azul 28x50 Extremadura El Mijares з колекції Extremadura El Mijares