Декор Avorio Ricamo 30x60.2 Boiserie Piemme Valentino з колекції Boiserie Piemme Valentino
Piemme Valentino

Керамічна плитка Декор Avorio Ricamo 30x60.2 Boiserie Piemme Valentino з колекції Boiserie Piemme Valentino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Avorio Ricamo 30x60.2 Boiserie Piemme Valentino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7541. |
Декор Avorio Ricamo 30x60.2 Boiserie Piemme Valentino з колекції Boiserie Piemme Valentino може бути прочитано англійською мовою як "Декор Еворє Рікеймо 30x60.2 Боайзара'є Па'ємм Волентіно з колекції Боайзара'є Па'ємм Волентіно", на неправильно прочитаном як "Декор Аворіо Рікамо 30x60.2 Боісеріе Піемме Валентіно з колекції Боісеріе Піемме Валентіно". Виробник цієї плитки Piemme Valentino може бути помилково написаний як Piemmevalentino, Piemme Valentin, Па'ємм Волентіно, Піемме Валентіно і навіть як Зшуььу Мфдутештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60.2 см |
| Вага | 19.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme Valentino |
| Серія | Boiserie Piemme Valentino |
| Колекція | Boiserie |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.084 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.084 м.кв. / 6 шт / 19.6 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 3120 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | біло сірий бежевий |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 | |
| hsv(60,13,94) HEX: #f0f0d1 RGB: 240, 240, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(30,12,100) HEX: #fff0e0 RGB: 255, 240, 224 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 9001 Кремово-білийPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Декор Avorio Ricamo 30x60.2 Boiserie Piemme Valentino з колекції Boiserie Piemme Valentino