

Керамічна плитка Декор Avorio 12.5x50 Escape Ragno з колекції Escape Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Avorio 12.5x50 Escape Ragno найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12.5см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Декор Avorio 12.5x50 Escape Ragno з колекції Escape Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Декор Еворє 12.5x50 Іскейп Регно з колекції Іскейп Регно", на неправильно прочитаном як "Декор Аворіо 12.5x50 Ескапе Рагно з колекції Ескапе Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 12.5 × 50 см |
| Вага | 17.36 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Escape Ragno |
| Колекція | Escape |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 16 шт / 17.36 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | R15T |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














5 reviews for Декор Avorio 12.5x50 Escape Ragno з колекції Escape Ragno