

Керамічна плитка Декор Alpen Sand 32x80.5 Housing Naxos з колекції Housing Naxos виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Alpen Sand 32x80.5 Housing Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32см і довжина плитки дорівнює 80.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор Alpen Sand 32x80.5 Housing Naxos з колекції Housing Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Декор Олпен Сенд 32x80.5 Хоажінг Нексос з колекції Хоажінг Нексос", на неправильно прочитаном як "Декор Алпен Санд 32x80.5 Хоусінг Наксос з колекції Хоусінг Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32 × 80.5 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Housing Naxos |
| Колекція | Housing |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.288 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.288 м.кв. / 5 шт / 20 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 118347 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор Alpen Sand 32x80.5 Housing Naxos з колекції Housing Naxos