Декор Alma-Tadema Silver Favourites 38x56 Artworks Decors Original Style з колекції Artworks Decors Original Style
Original Style
Керамічна плитка Декор Alma-Tadema Silver Favourites 38x56 Artworks Decors Original Style з колекції Artworks Decors Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Alma-Tadema Silver Favourites 38x56 Artworks Decors Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 38см і довжина плитки дорівнює 56см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 5503. |
Декор Alma-Tadema Silver Favourites 38x56 Artworks Decors Original Style з колекції Artworks Decors Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Декор Олмєй Тейдемєй Сілвар Фейвоерітс 38x56 Артворкс Декорс Орігінел Стйл з колекції Артворкс Декорс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Декор Алма Тадема Сілвер Фавоурітес 38x56 Артворкс Декорс Орігінал Стюле з колекції Артворкс Декорс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 38 × 56 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Decors Original Style |
| Колекція | Artworks Decors |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 4.85 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 6360 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(120,9,65) HEX: #97a697 RGB: 151, 166, 151 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,10,59) HEX: #879687 RGB: 135, 150, 135 | RAL Design: 150 60 10 Pointed Cabbage Green (Зелена Гострокінцева Капуста)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(120,13,47) HEX: #687868 RGB: 104, 120, 104 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5487 5487 | |
| hsv(120,14,41) HEX: #5a695a RGB: 90, 105, 90 | RAL Design: 150 40 10 Felt Green (Зелена Повсть)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5545 5545 | |
| hsv(200,75,47) HEX: #1e5a78 RGB: 30, 90, 120 | RAL Design: 250 40 25 Linen Blue (Синій Льон)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







4 reviews for Декор Alma-Tadema Silver Favourites 38x56 Artworks Decors Original Style з колекції Artworks Decors Original Style