

Керамічна плитка Декор 97,7x130 Texcem Decoro Magnolia Avorio - Tex Cem - R6QT з колекції TexCem Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 97,7x130 Texcem Decoro Magnolia Avorio - Tex Cem - R6QT найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 97.7см і довжина плитки дорівнює 130см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор 97,7x130 Texcem Decoro Magnolia Avorio - Tex Cem - R6QT з колекції TexCem Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Декор 97,7x130 Текссем Декоро Мегнолія Еворє Текс Сем R6QT з колекції Текс Сем Регно", на неправильно прочитаном як "Декор 97,7x130 Текскем Декоро Магноліа Аворіо Текс Кем R6QT з колекції Текс Кем Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 97.7 × 130 см |
| Вага | 4.25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | TexCem |
| Колекція | TexCem Ragno |
| Од.вимірювання | компл |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 1компл. |
| Штук в упаковці | пл. |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | R6QT |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(180,57,41) HEX: #2d6969 RGB: 45, 105, 105 | RAL Design: 200 40 20 Dusky Alpine Blue (Сині Альпійські Сутінки)RAL Classic: 6000 Патиново-зеленийPantone: 5473 5473 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






4 reviews for Декор 97,7x130 Texcem Decoro Magnolia Avorio - Tex Cem - R6QT з колекції TexCem Ragno