

Керамічна плитка Декор 60x60 Arabesco White Rosone Lappato - Petra - 604P0PB з колекції Petra Emilceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 60x60 Arabesco White Rosone Lappato - Petra - 604P0PB найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор 60x60 Arabesco White Rosone Lappato - Petra - 604P0PB з колекції Petra Emilceramica може бути прочитано англійською мовою як "Декор 60x60 Арейбеско Віт Розан Леппейто Петрєй 604P0PB з колекції Петрєй Імілсаремікєй", на неправильно прочитаном як "Декор 60x60 Арабеско Вхіте Росоне Лаппато Петра 604P0PB з колекції Петра Емілкераміка". Виробник цієї плитки Emilceramica може бути помилково написаний як Emilceramica, Emilceramic, Імілсаремікєй, Емілкераміка і навіть як Уьшдсукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 16.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Emilceramica |
| Серія | Petra |
| Колекція | Petra Emilceramica |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 2 шт |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | 604P0PB |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор 60x60 Arabesco White Rosone Lappato - Petra - 604P0PB з колекції Petra Emilceramica