

Керамічна плитка Декор 3x3 Tozz. Igea D. Pavone Matt - Amarcord - TIGE99 з колекції Amarcord Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 3x3 Tozz. Igea D. Pavone Matt - Amarcord - TIGE99 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3см і довжина плитки дорівнює 3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5007 Діамантово-синій Pantone 7459. |
Декор 3x3 Tozz. Igea D. Pavone Matt - Amarcord - TIGE99 з колекції Amarcord Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Декор 3x3 Тозз. Айджеей Д. Певан Метт Емаркорд TIGE99 з колекції Емаркорд Грезія", на неправильно прочитаном як "Декор 3x3 Тозз. Ігеа Д. Павоне Матт Амаркорд TIGE99 з колекції Амаркорд Гразіа". Виробник цієї плитки Grazia може бути помилково написаний як Grazia, Grazi, Грезія, Гразіа і навіть як Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 3 × 3 см |
| Вага | 2.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Grazia |
| Серія | Amarcord |
| Колекція | Amarcord Grazia |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 15 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 180 шт |
| Штук в упаковці | 180 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | TIGE99 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(190,55,65) HEX: #4b97a6 RGB: 75, 151, 166 | RAL Design: 220 60 25 Summer Turquoise Blue (Синя Літня Бірюза)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 7459 7459 | |
| hsv(197,54,76) HEX: #59a4c2 RGB: 89, 164, 194 | RAL Design: 240 60 25 Steel Light Blue (Світло-Синя Сталь)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 298 298 | |
| hsv(190,46,76) HEX: #69b3c2 RGB: 105, 179, 194 | RAL Design: 220 70 25 Blouson Blue (Синій Блузон)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2985 2985 | |
| hsv(190,60,59) HEX: #3c8796 RGB: 60, 135, 150 | RAL Design: 230 50 25 Forget-Me-Not Blue (Синя Незабудка)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 7459 7459 | |
| hsv(192,56,53) HEX: #3b7887 RGB: 59, 120, 135 | RAL Design: 220 50 20 Shady Blue (Синя Тінь)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 7459 7459 | |
| hsv(195,57,41) HEX: #2d5a69 RGB: 45, 90, 105 | RAL Design: 230 30 15 Berry Blue Green (Синьо-Зелені Ягоди)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(195,50,47) HEX: #3c6978 RGB: 60, 105, 120 | RAL Design: 230 50 20 Casual Blue (Досуговий Синій)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(192,36,82) HEX: #86c2d1 RGB: 134, 194, 209 | RAL Design: 230 70 20 Tennis Blue (Тенісний Синій)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 297 297 | |
| hsv(192,33,88) HEX: #96d2e0 RGB: 150, 210, 224 | RAL Design: 220 80 20 Tourmaline Water Blue (Синя Турмалинова Вода)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 297 297 | |
| hsv(195,25,94) HEX: #b4e1f0 RGB: 180, 225, 240 | RAL Design: 230 85 20 Atmospheric Soft Blue (Блакитна Атмосфера)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 283 283 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор 3x3 Tozz. Igea D. Pavone Matt - Amarcord - TIGE99 з колекції Amarcord Grazia