

Керамічна плитка Декор 35x100 CCWD33K Ccw Decoro Lumiere Rosso Nova Bell Chic з колекції Chic NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 35x100 CCWD33K Ccw Decoro Lumiere Rosso Nova Bell Chic найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 35см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3020 Транспортний червоний Pantone 187. |
Декор 35x100 CCWD33K CcwDecoroLumiereRosso NovaBell Chic з колекції Chic NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Декор 35x100 CCWD33K Кку Декоро Л'юмір Росо Новєй Бел Чік з колекції Чік Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Декор 35x100 CCWD33K Ссв Декоро Луміере Россо Нова Белл Чіс з колекції Чіс Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 35 × 100 см |
| Вага | 19.65 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Chic |
| Колекція | Chic NovaBell |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 3 |
| Товщина | 10.5 мм |
| Пакувальна норма | 3шт |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | CCWD33K |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(355,92,71) HEX: #b50e1c RGB: 181, 14, 28 | RAL Design: 040 40 67 China Red (Китайський Червоний)RAL Classic: 3020 Транспортний червонийPantone: 187 187 | |
| hsv(354,83,71) HEX: #b51f2e RGB: 181, 31, 46 | RAL Design: 030 40 60 Emperor Cherry Red (Червона Імператорська Вишня)RAL Classic: 3027 Малиново-червонийPantone: 187 187 | |
| hsv(353,100,53) HEX: #870010 RGB: 135, 0, 16 | RAL Design: 020 30 48 Sweet Cherry Red (Червона Горобина)RAL Classic: 3003 Рубіново-червонийPantone: 7427 7427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор 35x100 CCWD33K Ccw Decoro Lumiere Rosso Nova Bell Chic з колекції Chic NovaBell