Декор 30x60 Y12040001 Decor set 8 Linea Beige nature Steuler Thinsation з колекції Thinsation Steuler
Steuler

Керамічна плитка Декор 30x60 Y12040001 Decor set 8 Linea Beige nature Steuler Thinsation з колекції Thinsation Steuler виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 30x60 Y12040001 Decor set 8 Linea Beige nature Steuler Thinsation найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Декор 30x60 Y12040001 Decor set 8 Linea Beige nature Steuler Thinsation з колекції Thinsation Steuler може бути прочитано англійською мовою як "Декор 30x60 Y12040001 Декор сет 8 Лінеей Бейдж нечєр Стулар Зінсешен з колекції Зінсешен Стулар", на неправильно прочитаном як "Декор 30x60 Y12040001 Декор сет 8 Лінеа Беіге натуре Стеулер Тхінсатіон з колекції Тхінсатіон Стеулер". Виробник цієї плитки Steuler може бути помилково написаний як Steuler, Стулар, Стеулер і навіть як Іеугдук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 4.88 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Steuler |
| Серія | Thinsation |
| Колекція | Thinsation Steuler |
| Од.вимірювання | набір |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 2набори |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | Y12040001 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Декор 30x60 Y12040001 Decor set 8 Linea Beige nature Steuler Thinsation з колекції Thinsation Steuler