

Керамічна плитка Декор 29,2x29,8 D. Alley Anthra Brick-Alley-23493 з колекції Alley Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 29,2x29,8 D. Alley Anthra Brick-Alley-23493 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.2см і довжина плитки дорівнює 29.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Декор 29,2x29,8 D. Alley Anthra Brick-Alley-23493 з колекції Alley Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Декор 29,2x29,8 Д. Елей Ензрєй Брік Елей 23493 з колекції Елей Паранєй", на неправильно прочитаном як "Декор 29,2x29,8 Д. Аллеі Антхра Бріск Аллеі 23493 з колекції Аллеі Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 29.2 × 29.8 см |
| Вага | 12.14 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Alley |
| Колекція | Alley Peronda |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 8 шт |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 23493 |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Декор 29,2x29,8 D. Alley Anthra Brick-Alley-23493 з колекції Alley Peronda