

Керамічна плитка Декор 25x76 Outfit Decoro Twine Ivory - Outfit - M1K1 з колекції Outfit Marazzi виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 25x76 Outfit Decoro Twine Ivory - Outfit - M1K1 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 76см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1013 Перлинно-білий Pantone 5523. |
Декор 25x76 Outfit Decoro Twine Ivory - Outfit - M1K1 з колекції Outfit Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Декор 25x76 Оатфіт Декоро Туін Айворі Оатфіт M1K1 з колекції Оатфіт Мареззі", на неправильно прочитаном як "Декор 25x76 Оутфіт Декоро Твіне Іворі Оутфіт M1K1 з колекції Оутфіт Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 76 см |
| Вага | 7.53 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Outfit |
| Колекція | Outfit Marazzi |
| У палеті м.кв. | 61,56 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 2 шт |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | M1K1 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | біло сірий бежевий коричнево-сірий |
| hsv(60,13,88) HEX: #e0e0c3 RGB: 224, 224, 195 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор 25x76 Outfit Decoro Twine Ivory - Outfit - M1K1 з колекції Outfit Marazzi