

Керамічна плитка Декор 25x75 F Oxy Mat&More Metal Blu Inserto Mix3 - Mat&More з колекції Mat&More FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 25x75 F Oxy Mat&More Metal Blu Inserto Mix3 - Mat&More найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин Pantone 533. |
Декор 25x75 F Oxy Mat&More Metal Blu Inserto Mix3 - Mat&More з колекції Mat&More FAP може бути прочитано англійською мовою як "Декор 25x75 Ф Оксі Мет&мор Метел Бла Інсарто Mix3 Мет&мор з колекції Мет&мор Феп", на неправильно прочитаном як "Декор 25x75 Ф Оксі Мат&море Метал Блу Інсерто Mix3 Мат&море з колекції Мат&море Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 5.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Mat&More |
| Колекція | Mat&More FAP |
| Од.вимірювання | компл |
| Товщина | 8,5 мм |
| Пакувальна норма | 2компл. |
| Штук в упаковці | пл. |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(240,25,24) HEX: #2e2e3d RGB: 46, 46, 61 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(180,33,18) HEX: #1f2e2e RGB: 31, 46, 46 | RAL Design: 200 30 10 Tree Bark Green (Зелена Деревна Кора)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 6 Black 6 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(240,17,35) HEX: #4a4a59 RGB: 74, 74, 89 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 5265 5265 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор 25x75 F Oxy Mat&More Metal Blu Inserto Mix3 - Mat&More з колекції Mat&More FAP