Декор 25x60 Inserto Fade Taupe A+B - Madison - PMAD02 з колекції Madison Paul Ceramiche
Paul Ceramiche

Керамічна плитка Декор 25x60 Inserto Fade Taupe A+B - Madison - PMAD02 з колекції Madison Paul Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 25x60 Inserto Fade Taupe A+B - Madison - PMAD02 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор 25x60 Inserto Fade Taupe A+B - Madison - PMAD02 з колекції Madison Paul Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "Декор 25x60 Інсарто Фейд Топ Е+ Медізон PMAD02 з колекції Медізон Пол Сареміч", на неправильно прочитаном як "Декор 25x60 Інсерто Фаде Таупе А+б Мадісон PMAD02 з колекції Мадісон Паул Кераміче". Виробник цієї плитки Paul Ceramiche може бути помилково написаний як Paulceramiche, Paul Ceramich, Пол Сареміч, Паул Кераміче і навіть як Зфгд Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 60 см |
| Вага | 9.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Paul Ceramiche |
| Серія | Madison |
| Колекція | Madison Paul Ceramiche |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PMAD02 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






4 reviews for Декор 25x60 Inserto Fade Taupe A+B - Madison - PMAD02 з колекції Madison Paul Ceramiche