

Керамічна плитка Декор 22x44 Muretto Concept Antracite Natural-Concept з колекції Concept Cifre виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 22x44 Muretto Concept Antracite Natural-Concept найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22см і довжина плитки дорівнює 44см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Декор 22x44 Muretto Concept Antracite Natural-Concept з колекції Concept Cifre може бути прочитано англійською мовою як "Декор 22x44 Мєретто Кансепт Ентресіт Нетєрел Кансепт з колекції Кансепт Сіфр", на неправильно прочитаном як "Декор 22x44 Муретто Сонцепт Антрасіте Натурал Сонцепт з колекції Сонцепт Сіфре". Виробник цієї плитки Cifre може бути помилково написаний як Cifre, Cifr, Сіфр, Сіфре і навіть як Сшаку, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 22 × 44 см |
| Вага | 18.81 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cifre |
| Серія | Concept |
| Колекція | Concept Cifre |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 9 шт |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Декор 22x44 Muretto Concept Antracite Natural-Concept з колекції Concept Cifre