

Керамічна плитка Декор 15x20 Soul Kaleido Dark Nat/Ret - Soul - 2990 з колекції Soul Piemme виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 15x20 Soul Kaleido Dark Nat/Ret - Soul - 2990 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 7518. |
Декор 15x20 Soul Kaleido Dark Nat/Ret - Soul - 2990 з колекції Soul Piemme може бути прочитано англійською мовою як "Декор 15x20 Соул Колеайдо Дарк Нет/рет Соул 2990 з колекції Соул Па'ємм", на неправильно прочитаном як "Декор 15x20 Соул Калеідо Дарк Нат/рет Соул 2990 з колекції Соул Піемме". Виробник цієї плитки Piemme може бути помилково написаний як Piemme, Piemm, Па'ємм, Піемме і навіть як Зшуььу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 20 см |
| Вага | 15.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme |
| Серія | Soul |
| Колекція | Soul Piemme |
| У палеті м.кв. | 51,624 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 25 шт |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 2990 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,60,29) HEX: #4a3b1e RGB: 74, 59, 30 | RAL Design: 080 30 20 Clove Yellow Brown (Жовто-Коричнева Гвоздика)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 448 448 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











4 reviews for Декор 15x20 Soul Kaleido Dark Nat/Ret - Soul - 2990 з колекції Soul Piemme