Декор 124 Ch Sport 24.5x24.5 Swimming Pools Exagres з колекції Swimming Pools Exagres
Exagres

Керамічна плитка Декор 124 Ch Sport 24.5x24.5 Swimming Pools Exagres з колекції Swimming Pools Exagres виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 124 Ch Sport 24.5x24.5 Swimming Pools Exagres найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 24.5см і довжина плитки дорівнює 24.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновий Pantone 7421. |
Декор 124 Ch Sport 24.5x24.5 Swimming Pools Exagres з колекції Swimming Pools Exagres може бути прочитано англійською мовою як "Декор 124 Ч Спорт 24.5x24.5 Суіммінг Пулс Іксегрс з колекції Суіммінг Пулс Іксегрс", на неправильно прочитаном як "Декор 124 Ч Спорт 24.5x24.5 Свіммінг Пулс Ексагрес з колекції Свіммінг Пулс Ексагрес". Виробник цієї плитки Exagres може бути помилково написаний як Exagres, Іксегрс, Ексагрес і навіть як Учфпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 24.5 × 24.5 см |
| Вага | 29.76 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Exagres |
| Серія | Swimming Pools Exagres |
| Колекція | Swimming Pools |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.28 м.кв. |
| Товщина | 24 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 756970 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(348,83,35) HEX: #590f1e RGB: 89, 15, 30 | RAL Design: 020 30 48 Sweet Cherry Red (Червона Горобина)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 7421 7421 | |
| hsv(0,80,29) HEX: #4a0f0f RGB: 74, 15, 15 | RAL Design: 020 20 29 Burgundy (Бургундський Червоний)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 7421 7421 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Декор 124 Ch Sport 24.5x24.5 Swimming Pools Exagres з колекції Swimming Pools Exagres