Декор 120x120 00H6AD6 Decoro Flora Elios Ceramica Love&Decors з колекції Love&Decors Elios Ceramica
Elios Ceramica

Керамічна плитка Декор 120x120 00H6AD6 Decoro Flora Elios Ceramica Love&Decors з колекції Love&Decors Elios Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 120x120 00H6AD6 Decoro Flora Elios Ceramica Love&Decors найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Декор 120x120 00H6AD6 Decoro Flora Elios Ceramica Love&Decors з колекції Love&Decors Elios Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Декор 120x120 00H6AD6 Декоро Флорєй Ілєс Саремікєй Лов&декорс з колекції Лов&декорс Ілєс Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Декор 120x120 00H6AD6 Десоро Флора Еліос Сераміса Лове&десорс з колекції Лове&десорс Еліос Сераміса". Виробник цієї плитки Elios Ceramica може бути помилково написаний як Eliosceramica, Elios Ceramic, Ілєс Саремікєй, Еліос Сераміса і навіть як Удшщі Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 32 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios Ceramica |
| Серія | Love&Decors |
| Колекція | Love&Decors Elios Ceramica |
| Од.вимірювання | набір |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 набір |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 00H6AD6 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Морозостійкість | так |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(120,33,35) HEX: #3c593c RGB: 60, 89, 60 | RAL Design: 150 40 20 Firm Green (Яскраво-Зелений)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 553 553 | |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(90,22,53) HEX: #788769 RGB: 120, 135, 105 | RAL Design: 130 60 20 Old Green (Старий Зелений)RAL Classic: 7033 Цементно-сірийPantone: 5555 5555 | |
| hsv(90,29,41) HEX: #59694a RGB: 89, 105, 74 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(90,25,47) HEX: #69785a RGB: 105, 120, 90 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(90,20,59) HEX: #879678 RGB: 135, 150, 120 | RAL Design: 130 60 20 Old Green (Старий Зелений)RAL Classic: 7033 Цементно-сірийPantone: 5565 5565 | |
| hsv(80,27,65) HEX: #97a679 RGB: 151, 166, 121 | RAL Design: 120 70 30 Serpentine Green (Зелений Серпентин)RAL Classic: 6021 Блідно-зеленийPantone: 5565 5565 | |
| hsv(80,25,71) HEX: #a6b588 RGB: 166, 181, 136 | RAL Design: 120 70 20 Filigree Green (Зелена Філігрань)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 623 623 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор 120x120 00H6AD6 Decoro Flora Elios Ceramica Love&Decors з колекції Love&Decors Elios Ceramica