
Керамічна плитка Бортик для басейну 12x24,5 420-Be-Borde Dots Beige-Public Pools-A035467 з колекції Public Pools Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бортик для басейну 12x24,5 420-Be-Borde Dots Beige-Public Pools-A035467 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12см і довжина плитки дорівнює 24.5см. |
Бортик для басейну 12x24,5 420-Be-Borde Dots Beige-Public Pools-A035467 з колекції Public Pools Ape може бути прочитано англійською мовою як "Бортик для басейну 12x24,5 420 Борд Дотс Бейдж П'юблік Пулс A035467 з колекції П'юблік Пулс Еп", на неправильно прочитаном як "Бортик для басейну 12x24,5 420 Бе Борде Дотс Беіге Публіс Пулс A035467 з колекції Публіс Пулс Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 12 × 24.5 см |
| Вага | 14.04 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Public Pools |
| Колекція | Public Pools Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 26 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 12 шт |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | A035467 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бортик для басейну |
| Протиковзка обробка | R12 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Бортик для басейну 12x24,5 420-Be-Borde Dots Beige-Public Pools-A035467 з колекції Public Pools Ape