Бордюр Zama Polished 5.3x30.5 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Zama Polished 5.3x30.5 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Zama Polished 5.3x30.5 Mosaics Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.3см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Бордюр Zama Polished 5.3x30.5 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Земєй Полішед 5.3x30.5 Мозейкс Орігінел Стйл з колекції Мозейкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Зама Полішед 5.3x30.5 Мосаісс Орігінал Стюле з колекції Мосаісс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.3 × 30.5 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Mosaics Original Style |
| Колекція | Mosaics |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 3 шт / 0.29 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Мікс |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | EW-ZAMPB |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(20,25,71) HEX: #b59788 RGB: 181, 151, 136 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Бордюр Zama Polished 5.3x30.5 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style